Noteikumi

Autortiesības

Stingri aizliegts Redzams.lv publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez Redzams.lv rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no Redzams.lv ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz Redzams.lv.

Redzams.lv mājas lapas lietotāju tiesības un pienākumi:

  • Redzams.lv portāla lietotājs, bez redakcijas rakstiskas atļaujas, nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt, izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz Redzams.lv saturu, ieskaitot programmu un kodu.
  • Redzams.lv portāla lietotājs drīkst izmantot informāciju, bez redakcijas atļaujas, nekomerciāliem nolūkiem, saskaņā ar LR likumu par autortiesībām, norādot attiecīgās atsauces un ievietojot Redzams.lv logo.
  • Redzams.lv lapas lietotājam, lai iegūtu darba izmantošanas tiesības, no darba īpašniekiem attiecībā uz katru darba izmantošanas veidu ir jāsaņem autortiesību subjekta atļauja.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie, Redzams.lv lietotāju pienākumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentāri

Redzams.lv neatbild par rakstam pievienotajiem komentāriem. Noteikumu neievērošanas gadījumā, Redzams.lv patur tiesības slēgt pieeju komentāriem un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Rakstiem pievienotajos komentāros aizliegts:

  • Jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Neievērošanas gadījumā lietotājam uz nenoteiktu laiku tiks slēgta pieeja “Komentāriem”.
  • Aizliegts publicēt personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu, pornogrāfisku, zaimojošu informāciju, musināt uz rasu vai etnisko neiecietību, tai skaitā citas personas identitāti vai datus.
  • Aizliegts publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Aizliegts publicēt komerciāla rakstura informāciju.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, Redzams.lv patur tiesības slēgt lasītājam pieeju “Komentāriem” un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

 

© 2017 Redzams.lv. Visas tiesības ir paturētas. redakcija@redzams.lv

To Top