Sports

Brieža bijušais treneris bija šokā par to ko dzirdēja cīņas laikā no Brieža komandas

Par Maira Brieža un Oleksandra Usika Pasaules Boksa supersērijas pusfināla cīņu vēl runās ilgi. It īpaši par tās iznākumu, kura dēļ Briedis šķīrās no savas čempiona jostas un netika supersērijas finālā.
“Briežamānijas” vilnis.

Kādam šķiet, ka Usikam piešķirtā uzvara pēc punktiem nebija godīga. Taču, godīgi sakot, grūti neticēt tiesnešu objektivitātei, kuri tika pieaicināti no ASV un Kanādas, un arī divi supervaizeri no WBS un WBO ir garanti tam, ka tiesnešu korpuss ar Keniju Beiliju no Nevadas nav uzpirkts, spriež sporta žurnālists Vladimirs Ivanovs intervijā ar Elvi Mihaiļenko.

Beilijs, kā īstens diriģents, palīdzēja bokseriem realizēt visu potenciālu cīņā. Tas bija ideāls darbs, tas bija ļoti tuvs tiesnešu lēmums. Patiesībā pat tuvāks, nekā iepriekš kāds spēja prognozēt. Ja viens no tiesnešiem nebūtu atdevis Usikam pēdējo raundu (divi citi tiesneši 12. raundu atdeva Briedim), būtu bijis neizšķirts. Tad par uzvarētāju kļūtu tas, kurš uzvarējis 12. raundu. Bet noslēdzošajā raundā uzvara bija tieši Briedim (2:1).

«Lasi tālāk nākamajā lapā»

Lapas: 1 2

KOMENTĀRI

Pievienot komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta

Populārākās

© 2017 Redzams.lv. Visas tiesības ir paturētas. redakcija@redzams.lv

To Top